İÇERİKLER

DUYURU 1

2014 YILI İÇİN TOPLU KAMP MÜRACAATIMIZ TIKLAYINIZ.

DUYURU 2

Duyuru metni yazılacak

DUYURU 3

Duyuru metni yazılacak

e-mail ve tlf. yollama

AMAÇLARIMIZ

Sevgili Devre Arkadaşlarımız,
Çankırı Astsubay Sınıf Hazırlama Okulundan mezun olduğumuz Temmuz 1967’den günümüze kadar yarım asıra yaklaşan bir zaman geçti. Ayrılışımızdan bu yana geçen sürede, pek çok devre arkadaşımızla hiç karşılaşmadık. Yıllar bizlerden o kadar şeyler alıp götürdü ki, karşılaştığımızda da birbirimizi tanıyamaz hale geldik. Arkadaşlarımızın en son durumlarını gösteren resimlerini temin ettikçe web sitemizdeki “Birbirimizi Tanıyalım” bölümüne ekleyeceğiz. Aramızdan ayrılan bir çok arkadaşımız var. Onları sevgi ve rahmetle bir defa daha anıyoruz. Onların hatıralarını canlı tutmak için “Kaydettiğimiz Devrelerimiz” bölümüne resim ve bilgilerini ekleyeceğiz. Vefat eden arkadaşlarımızın geride bıraktıkları sevgili eş ve çocuklarına da ziyaretler yaparak, onların ihtiyaçlarını karşılamaya ve bizlere emanet olduklarını hissettirmeye çalışacağız. Toplantı ve etkinliklerimizde onları da unutmayacağız. Ata sözünde belirtildiği gibi “Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır.” Biz de acı ve sevinçli günlerimizde bir araya gelerek, dayanışma ve birliğimizi göstermeliyiz.
-Hastalık ve sağlıkta arkadaşlarımıza ziyaretler yaparak, birbirimize destek olmalıyız.
-Arkadaşlarımızın telefon numaraları ve ikamet yerlerini sitemizdeki “İsim Listesi” bölümüne koyarak, arkadaşlarımız arasındaki iletişimi kurmaya çalışacağız. Sizlerle ilgili her türlü haber ve etkinlikleri sitemizde duyurmaya çalışacağız. Sizlerin de her türlü bilgileri web sitesi yönetimine bildirmenizi rica ediyoruz.
- Yılda en az bir kere, Silahlı Kuvvetler Özel Eğitim Merkezlerinde veya sivil tesislerde arkadaşlarımızı buluşturarak, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlenmesine yardımcı olacağız.
- Arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı geziler düzenlenmesine önderlik edeceğiz.
-Arkadaşlarımızın çoğunluğunun ikamet ettiği şehirlerde, toplantılar düzenleyerek arkadaşlarımızın bir araya gelmelerini sağlamaya çalışmalıyız.
Dayanışma ve beraberliğimizi toplumda örnek bir hale getirmek için hep beraber çaba göstermeliyiz. Bu hedeflere de hep beraber ulaşacağımıza inanıyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla.